Peugeot 108
1.0 e-VTi Première 2e Eigenaar | NL AUTO | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Keyless Entry | Keyless Start | Luxe Velgen | 5 Deurs | Privacy Glass |
Direct kopen, basisprijs: € 5.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.945,-
LEASEPRIJS: € 97,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 108 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 e-VTi Première 2e Eigenaar | NL AUTO | Achteruitrijcamera | Cruise Control | Keyless Entry | Keyless Start | Luxe Velgen | 5 Deurs | Privacy Glass | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 151.285 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-XTL-41 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 425 kg |
| Gewicht: | 815 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.240 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 15" lichtmetalen velgen Thorren
- Vernis metaallak
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Radio/MP3
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Ambiance Porcelaine
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem